Wrześniowa(2009) wizyta dr Georga Ashkara w Polsce

Od dawna planowana wizyta dr Ashkara w Polsce w związku z wydaniem jego książki, nieomal spaliła by na panewce! Ponieważ jestem praktycznie jedynym człowiekiem który opiekuje się 78 letnim naukowcem w Polsce, mój niespodziewany i przeciągający się pobyt w szpitalu, najpierw w Wołominie a potem w Leżajsku, sprawił, że do końca nie było wiadomo czy George przyleci na Zlot Harmonia Kosmosu na Ślęży, 5-6 września.
Prawdę mówiąc, nawet kiedy już wiadomo było, że planowane wydanie jego książki sie opóźni i jej promocja we wrześniu będzie niemożliwa, zaproszenie na Zlot na Ślęży, organizowany przez Janusza Zagórskiego (www.januszzagorski.pl) sprawiło, że George się zdecydował przyjechać praktycznie na niecały tydzień czasu do Polski.

3-go września wylądował na Okęciu i w ten sam dzień, dzięki uprzejmości i poświęceniu moich przyjaciół, Ireny Galeckiej z Instytutu Vega Medica i Jacka Borowiaka (technologia Grandera) spotkał się ze swoimi "pacjentami" w Warszawie, stosującymi terapię NIA.
Nastepnego dnia naprawdę zachwycony komfortem przejazdu pociągiem Intercity zjawił się w Krakowie, skąd pojechaliśmy bezpośrednio do Sobótki, wstępując po drodze do Opola (www.crystanet.pl) aby odebrać potrzebna dla mojej rekonwalescencji mieszankę ziołową Alveo.
Późnym wieczorem zjechalismy do Sobótki, zatrzymując się w położonym kilka km dalej Ślężańskim Młynie - uroczym i na łonie natury położonym hotelu.

Zlot Ludzi Nowej Ery - Harmonia Kosmosu, rozpoczął się po południu nad zalewem w Sulistrowicach, u podnóża Ślęży. Magiczne miejsce i magiczna atmosfera!
Kilkuset uczestników zlotu, na przyniesionych z sobą kocach, śpiworach, matach, krzesełkach, wypełniła ogromną połać zieleni, pomiędzy drzewami na których już widać było oznaki jesieni, mając nad głową jedynie niebo, z wędrującymi dość nisko chmurami. Raz słońce a raz przelotny deszczyk nie martwił nikogo, jako że atrakcji w postaci wykładów, prezentacji, muzyki, nie brakowało.
Wykład dr Ashkara, prezentujacego swoja metodę Absorbcji Neutralnej Infekcji, jako niezwykle efektywny sposób na pozbycie się kancerogenów - przyczyny raka
i wielu innych nieuleczalnych chorób, przeciągnął się jak zwykle, z uwagi na bardzo duże zainteresowanie publiczności.
Dr Ashkar oblegany po prezentacji przez zainteresowanych i ekipe telewizyjna z Republiki Czeskiej, odpowiadał na pytania prawie do północy.

Jelenia Struga SPA Resort gościła podczas weekendu ekipę dziennikarzy niemieckich. Dr Ashkar specjalnie dla nich poprowadził wykład na prosbę Marka Jankowskiego - właściciela tego obiektu, gdzie istniejący Instytut Odnowy Człowieka prowadzi juz inicjacje metody NIA a sam właściciel od 3ch miesięcy stosuje ją profilaktycznie. Spotkanie z dziennikarzami niemieckimi zaowocowało juz obietnicą przetłumaczenia tej strony na język niemiecki.
Planowane na godzine spotkanie przeciągnęło się do ponad dwóch godzin - częściowo z powodu tematu zdrowej wody, niezbędnej nie tylko do życia, ale także do zwiększenia efektu metody NIA. Potencjałka AOX z Jeleniej Strugi SPA to praktycznie najbardziej wartosciowa pod względem zdrowotnym woda w Polsce, a może nawet i w Europie. Posiada bowiem jak żadna inna, ujemny redox, aktywny wodór i heksagonalna strukturę molekularną!


Kolejny dzień w Polsce to wizyta w Kaliszu i przed-premierowa promocja książki "Pokonaj raka raz na zawsze" wydanej przez Idea Contakt - Życie Kalisza.
Na spotkanie autorskie zorganizowane w hotelu Orbisu została zaproszona niewielka grupa w tym lekarze, terapeuci, dziennikarze i oczywiście juz stosujacy metodę NIA. Sensacja było oficjalne oświadczenie jednego z uczestników, iż żyje właśnie dzieki metodzie dr Ashkara! Były łzy radości, podziękowania i kwiaty dla dr Ashkara, wiele pytań, wiele odpowiedzi i serdeczna atmosfera. Obecny na spotkaniu lekarz med.Jan Wróbel, łamiącym się głosem oświadczył zebranym, że tak naprawdę to nikt nie zdaje sobie sprawy, jak wielkiego odkrycia dokonał dr Ashkar. Oby docenił to świat! (zdjęcia poniżej)


metoda NIA metoda NIA metoda NIA

Ostatnim etapem wizyty dr Ashkara w Polsce było spotkanie w Instytucie Medycyny Holistycznej Vega Medica w Warszawie, gdzie już znane są efekty stosowania metody NIA. Tym razem było to spotkanie w ścisłym gronie profesjonalistów i pacjentów. Jak sie okazało wszyscy maja pozytywne efekty stosowania metody dr Ashkara i miło było widzieć uśmiechy na twarzach ludzi, którzy przecież powinni płakać - mając raka! Dr Ashkar znowu otrzymał podziekowania i piękną statuetkę sowy - symbolu mądrości. Był bardzo wzruszony! (zdjęcia poniżej)