FORUM

 

ANALIZA ŻYWEJ KROPLI KRWI
w jasnym polu widzenia

WIDZISZ NA WŁASNE OCZY
CO W TOBIE SIEDZI i CO CIĘ GRYZIE !

Wynik z fachowym opisem
możesz pokazać swojemu lekarzowi
(w razie gdy to zbagatelizuje szukaj mądrzejszego lekarza)

 

Co to jest krew i dlaczego jest ważna w naszym życiu?

Krew jest żywa tkanką, złożoną z zawiesiny elementów komórkowych (krwinek czerwonych , białych i płytek) w roztworze białkowym, zwanym osoczem. Spełnia ona wiele funkcji istotnych dla życia człowieka.

  • dostarcza tlen i substancje odżywcze do wszystkich komórek
  • usuwa zbędne produkty przemiany materii
  • bieze udział w reakcjach obronnych
  • utrzymuje homeostazę, czyli stałość środowiska wewnętrznego organizmu

Utrzymuje stan homeostazy jest warunkiem zachowania zdrowia, natomiast długotrwałe wyjście poza stan równowagi nieuchronnie prowadzi do powstania chorób. Dlatego tez badanie żywej kropli krwi, która jest swoistym „zwierciadłem” organizmu, może dostarczyć niezwykle istotnych informacji o aktualnym stanie naszego zdrowia, a także o możliwych jego zagrożeniach w przyszłości.

Mikroskopowa analiza obrazu żywej kropli krwi

Technika badania oparta jest o badanie żywej , nie utrwalonej próbki krwi, ma długą historię – od 1901 roku metodą tą diagnozowano kiłę(syfilis) poprzez stwierdzenie obecności krętków bladych we krwi poddanej analizie. W ciągu ostatnich 30 lat nastąpił wzrost zainteresowania tą metodą diagnozowania w aspekcie oceny stanu odżywiania i równowagi metabolicznej organizmu.

Badanie polega na mikroskopowym obrazowaniu kropli krwi uzyskanej z opuszka palca w sposób bezbolesny, ponieważ do nakłucia wykorzystuje się nakłuwacz, używany do pomiarów glukozy we krwi. Następnie kropla krwi poddana jest ocenie pod mikroskopem.

W badaniu tym wykorzystujemy fakt, że około 20 minut po pobraniu pojedynczej kropli krwi , komórki w niej zawarte nadal żyją. Jeżeli zabezpieczymy preparat przed wysychaniem, to przez ten czas możemy oglądać żywe komórki oraz inne struktury, niewidoczne w tradycyjnych metodach analitycznych. Możemy więc, używając mikroskopu o zaawansowanej technologii – dającej bardzo duże powiększenie , oglądać obraz żywej kropli krwi.

Transmisja obrazu przez mikrokamerę z mikroskopu na ekran monitora umożliwia równoczesną obserwację obraz przez osobę poddawaną badaniu. Jest to niezwykła możliwość obejrzenia tego, co znajduje się wewnątrz nas i z czego na co dzień nie zdajemy sobie sprawy. – aby nieznany dotąd i tajemniczy „mikrokosmos” odsłonił swoje tajemnice. Sugestywność obrazu jest o wiele większa od najbardziej obrazowych słów czy cyfr – o wiele łatwiej zacząć rozmowę o zdrowiu, profilaktyce chorób poprzez zmianę sposobu odżywiania i stylu życia wtedy, kiedy możemy posłużyć się analizą obrazu krwi osoby, której porada dotyczy.

Co możesz zobaczyć


Cholesterol .......................................Grzyby


Larwy pasożytów ................................ Jaja pasożytów


To wszystko widzisz na własne oczy w jednej kropli krwi!
Ile kropel krwi jest w twoim organizmie?
Pomyśl tylko i zrozumiesz jak ważne jest to badanie!
Zrób go natychmiast!

Najbardziej kompleksowe badania prowadzone są w gabinecie Terapii Naturalnych w Zgorzelcu www.pranahouse.eu

prana house