baner .poland
.usa
.flag
.italy
.russia

AKTUALNOŚCI & NOWOŚCI


dostępna jest już ostatnia edycja DVD po polsku
również w wersji
angielskiej, niemieckiej
i włoskiej

KSIĄŻKI
które każdy powinien przeczytać!

Nie bójmy się raka i chorób serca


Nie daj się zjeść grzybom Candida


Samoleczenie potęgą podświadomości


Głodny Anioł

lekarstwonaraka

Koniecznie przeczytaj
"Ukryte Terapie"
NIA

NALTREXON
skuteczny lek

poleca dr Jan Pokrywka
informacje 570 510 373

PRYWATNE
sesje konsultacyjne
w zakresie
aplikacji metody NIA,
profilaktyki zdrowia
oraz samouzdrawiania
570 510 373
ashkar@remedium.us

NOWOŚĆ w EUROPIE
pro-zdrowotny masaż uzdrawiającą energią tachionów przywraca energetyczne kontinuum organizmu aktywujace jego harmonię energetyczną i homeostazę.
Polecany w początkowym stadium choroby
.
tel. 570 510 373

 

 


Aby obejrzeć film z napisami polskimi należy kliknąć na CC i wybrać język Polski 

Bardzo efektywne uzupełnienie terapii NIA Opatentowana i stosowana oficjalnie w Kanadzie 12-to tygodniowa terapia antynowotworowa, która uratowała już wielu ludzi z zaawansowanym rakiem!
czytaj więcej......


Aby zatrzymać odtwarzanie, kliknij prawym przyciskiem na obraz i odznacz PLAY/ODTWORZ
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Dostępny jest także Glutation do aplikacji dożylnej - natychmiast podnosi sprawność systemu immunologicznego!
zadzwoń: 570 510 373lub email: ashkar@remedium.us

NIA
Svetlana Margarian uleczona z raka metodą NIA
(zobacz film)

 
Obejrzyj filmy na YouTube http://youtu.be/F-BtlIJiOpk


oglądaj: www.porozmawiajmy.tv 

DOBRE RADY

Odżywiaj się naturalnie, nie jedz chemicznego świństwa z którym twój organizm nie wie co robić i komórki się buntują (czyt. mutują) oraz pij wodę z aktywnym wodorem która najefektywniej na świecie pomaga likwidować stres oksydacyjny - promotora raka i większości chorób cywilizacyjnych - powstający w każdej długotrwale negatywnej sytuacji emocjonalnej (także tej wywołanej przez lekarza informującego cię, że zostało ci 3 miesiące życia!), strachu, lęku, beznadzieji, depresji, itp......więcej!

WODA KTÓRA PRZYWRACA ZDROWIE
SanumPerAquam
Pytaj w sklepach z naturalną żywnością, zielarskich i gabinetach medycyny naturalnej o wodę antyoksydacyjną z ujemnym potencjałem redox.
Jest to naturalna woda źródlana AOx Potencjałka oraz woda dr Pokrywki - Red-OX.
To wody uzdrawiające i powinny być spożywane w każdym przypadku chorobowym, zwłaszcza przy nowotworach. Zawierają aktywny wodór - najbardziej efektywny antyoksydant likwidujący zabójcze efekty stresu oksydacyjnego. Informacje znajdziesz na stronie: www.zyciodajna.pl
Natomiast niedawno, dzięki czcigodnemu lamie z tybetańskiej tradycji Bon, Jego Eminencji Chongtulowi Rinpoche, na bazie prekambryjskiego źródła powstała uzdrawiająca woda TingNam (www.tingnam.com), która oprócz w/w atrybutów posiada zapisaną w strukturze molekularnej informację przywracającą zdrowie. Informacja uzdrawiająca, po wypiciu wody, jest transmitowana na poziom komórkowy organizmu dzięki "LIQUIDUM DIVINE"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Książka dr Ashkara

opisująca metodę Absorpcji Neutralnej Infekcji i jej wykorzystanie do pozbycia się każdego rodzaju raka, artretyzmu, astmy, reumatoidalnego zapalenia stawów a nawet i AIDS, napewno zainteresuje nie tylko wszystkich cierpiących na te choroby, ale sprawi, że wielu z was, aby uchronić się przed nimi,a przy okazji nie nabawić się Parkinsona, Alzheimera i pewnie jeszcze wielu innych "nieuleczalnych" chorób, zacznie ją stosować profilaktycznie co jest szczególnie zalecane przez dr Ashkara.
CENA detaliczna (brutto): 25 zł - / - DVD cena 15.00 zł
Dystrybucja i sprzedaż wysyłkowa: www.jut.pl - (062) 501-11-91

Sprzedaż detaliczna książki i DVD

ashkar@remedium.us - cały swiat - 570 510 373(wysyłkowo)
www.centrumamis.bazarek.pl - Leżajsk, ul.Mickiewicza 36, 017-242 0091
www.snieznakopa.karpacz.pl - Sosnówka, ul.Muflonowa 2, tel. 509 663 241

Film po angielsku, niemiecku i włosku już jest dostępny.
Zamówienia ashkar@remedium.us - tel. 570 510 373

NAJWAŻNIEJSZA JEST PROFILAKTYKA!

Stwórca tak zaprojektował twój organizm, że potrafi on obronić się przed każdą chorobą, jeśli nie jest jeszcze całkowicie zatruty
a system immunologiczny działa prawidłowo!
Wszystko wskazuje na to, że prowadzona jest na globalna skalę
akcja niszczenia ludzkości (depopulacja) - zobacz ten film:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=A6o8TGQ5s4A

RAK JEST NIE TYLKO EFEKTEM WIELKIEGO ZATRUCIA ORGANIZMU ale także efektem ubocznym długotrwałego stresu oksydacyjnego powodowanego przez negatywne emocje.
To wszystko są tzw. kancerogeny, a tak naprawdę są to destrukcyjne dla organizmu informacje wprowadzone do wody w organizmie, czyli systemu limfatycznego.

Żyj beztrosko i radosnie a unikniesz nie tylko raka ale i wielu innych chorób!

Dbaj o czyste środowisko wewnętrzne swojego organizmu. Jeśli kochasz życie natychmiast sprawdź czy twoja krew jest czysta!

kropla krwi
kropla krwi

NIE CZEKAJ!
Po diagnozie "masz raka" może być już za późno!
Dlaczego?
Bo onkolog spowoduje u ciebie stres oksydacyjny który potem trudno wyeliminować! To on jest promotorem rozwoju choroby nowotworowej!

3 i 4 dniowe Seminaria Edukacyjne
i Certyfikacyjne Kursy Inicjacji Metody NIA
(kliknij po wiecej informacji)

kursy organizowane są w Sosnówce k/Karpacza po skompletowaniu grupy chętnych. Zgłoszenia przyjmuje organizator Andrzej Świętek
509 663 241

Rady dr Pokrywki
dr Pokrywka
kliknij na szkic

czytaj SZAMAN
pismo dla ciekawych życia


Czytaj Życie Kalisza

Dr Ashkar wykładał swoją metodę w wielu miejscowościach Polski. Wszędzie był przyjmowany owacyjnie ! Otrzymywał kwiaty, śpiewano mu polskie "sto lat". Jego wystąpienia w Opolu na Uniwersytecie Opolskim oraz w Urzędzie Marszałkowskim nie przypadły jednak do gustu kreatorom opinii publicznej i ZROBILI Z TEGO WIELKĄ AFERĘ (czytaj koniecznie)

Poczytaj także o perfidnych atakach na dr Ashkara i jego naturalną, efektywną i bezpłatną metodę! Dlaczego? Bo z każdym dniem stosuje ją coraz więcej ludzi z widocznymi efektami!

Czy myślicie, że dziennikarze i redaktorzy są filantropami tak jak dr Ashkar? Wcale nie!
W kwestii tematu "alternatywne metody leczenia" lub "uzdrawianie" czy tez "medycyna naturalna" ci ludzie w większości popierają oficjalne stanowisko medycyny akademickiej z reguły dlatego aby nie stracić twarzy i nie narazić się, bo wtedy nici z kariery. Z tego też powodu manipulują wami używając słowa i obrazu tak, aby was zastraszyć i przekonać do wlania w siebie trucizny, której ani oni sami ani żaden lekarz, nigdy by nie wypili!

Nie jest tajemnicą, że lekarze żyją z chorych - jako, że zdrowych nie leczą. Dziennikarze w swoich artykułach i redaktorzy w swoich programach zawsze używają określenia "biedni chorzy".
Nie ma to jednak nic wspólnego ze współczuciem. To czyste wyrachowanie!

Na otwartej debacie w Opolu, zorganizowanej w tydzień po szkalujących dr Ashkara publikacjach w opolskiej prasie, nie zjawił się żaden z tych krzykaczy opluwających dr Ashkara - strach przed tym, że się wyda kłamstwo jakim was karmią, czy też wstyd było stanąć twarzą w twarz z człowiekiem który twierdzi, że zna lekarstwo na raka! Pewnie, że wstyd!
Bo jak się tu przyznać, że oni nie maja lekarstwa a jednak leczą!
Czyż to nie wygląda na oszustwo?

Oszustem jednak nazwać lekarza to prawie grzech!
Należy z pokorą przyjąć diagnozę i zapisane lekarstwa i broń Boże pytać jak one działają i jakie skutki ze sobą niosą dla naszego organizmu!

Specjaliści oszukują chorych na raka od bardzo dawna! (patrz film), ale oficjalnie oszustami zostają ci, którzy oferują alternatywne, w większości skuteczne terapie.

Medycyna akademicka nalega, że jeśli jesteś chory to aby się wyleczyć musisz koniecznie iść do lekarza.

Medycyna naturalna twierdzi, że jeśli jesteś chory, twój organizm zaczyna leczenie automatycznie, bez lekarza.

Wszystkim doskonale wiadomo, że tzw lekarstwa nie uzdrawiają, one jedynie maskują lub usuwają symptomy choroby. Organizm sam się uzdrawia a my możemy mu pomagac w tym lub przeszkadzać, w zalezności od posiadanej wiedzy. Na tej stronie oraz na wielu innych, polecanych tutaj w sekcji EDUKACJA, jest ogromnie dużo wiedzy - wystarczy tam zajrzeć!

Większość czerniaków jest uleczalna!
Technologia oparta na bezinwazyjnym oddziaływaniu energetycznym na organizm człowieka, zwiększającym jego odporność immunologiczną.
and19rzej@op.pl - 602 185 335 - Andrzej