POWRÓT

OPATENTOWANA TERAPIA - 12 tygodniowa terapia antyrakowa

Przykładowa terapia:
Pierwsze 3-4 tygodnie - 8 saszetek Immunocalu ( 2 saszetki na szklanke wody lub naturalnego soku, pić 4 razy dziennie )

Kolejne 2 tygodnie - 6 saszetek dziennie

Kolejne 2 tygodnie - 4 saszetki dziennie

Kolejne 2 tygodnie - 6 saszetek dziennie

Kolejne 2 tygodnie - 4 saszetki dziennie

Każdorazowo jednak dawkowanie jest ustalane odrębnie dla każdej osoby, biorąc pod uwagę: wiek, wagę, rodzaj choroby i stopień jej zaawansowania. W każdym przypadku chorobowym proszę o podanie danych osobowych, adresu i danych jak powyżej w celu ustalenia dawkowania. Jeśli osoba chora zmuszana jest stosować chemio lub radioterapię, immunocal jest tym bardziej wskazany! W większośći przypadków nowotworowych, 12-tygodniowa kuracja rozpoczyna się dawkowaniem 3 x 1 saszetka dziennie lub 2 x 2 saszetki dziennie przez pierwszy tydzien lub dwa.

Razem na kurację potrzebnych jest 520 saszetek Immunocalu co odpowiada prawie 18-tu opakowaniom (po 30 saszetek każde). Okres 12 tygodni to podstawowy cykl terapii. Później, w zależności od okoliczności, stosuje się jeszcze przez jakiś czas immunocal aż do całkowitego wyzdrowienia.

IMMUNOCAL dostępny jest w niektórych aptekach w cenie 285 zł oraz niektórych aptekach internetowych jak też na portalu Allegro. Ostatnio dostępny jest Immunocal Platinum - szczególnie zalecany przy nowotworach żołądka i jelita grubego, z uwagi na eliminację zakwaszenia organizmu. Generalnie jest on bardziej efektywny, ale niestety trochę droższy. Jeśli chcesz kupić taniej zadzwoń natychmiast: 791 767 840

Najlepszym wyjściem jest wpisanie się do sieci dystrybutorow GSH, gdyż wtedy, o ile w tym czasie jest promocja, jest możliwość zakupu 6 opakowań po cenie konsultanta +1 opakowanie za złotówkę. Wejście do sieci konsultacyjnej kosztuje obecnie 45 złotych. Ponieważ z promocji można skorzystać tylko jeden raz, to na kolejny zakup promocyjny 6+1 wpisujemy członka rodziny, dzięki czemu jeszcze dodatkowo otrzymujemy 20% zwrot z jego zakupu (ok. 260 zł) za co możemy kupić dodatkowe opakowanie immunocalu po cenie dystrybutora (224 zł). Brakujące do zakończenia kuracji kilka opakowań możemy kupić po cenie dystrybutora lub możemy wpisać pod członka rodziny kolejną osobę (wtedy członek rodziny otrzyma 20% zwrot z tego zakupu) a my dodatkowo 10% zwrotu. Zwroty mogą być odebrane w gotówce lub wymienione na produkt.

Tym sposobem możemy zaoszczędzić na kuracji Immunocalem prawie 2000 złotych. Jeśli będziemy potrzebować dodatkowych opakowań w celu kontunuacji wzmacniania organizmu aż do całkowitego wyzdrowienia, kupujemy na miesiąc 2 opakowania po cenie dystrybutora i zostajemy tym sposobem aktywni w sieci.

Więcej informacji możesz uzyskać na stronie: www.gshpolska.pl/alpol Na tej stronie także możesz sie zarejestrować jako konsultant a kiedy otrzymasz już swój numer konsultanta, możesz kupować immunocal i inne wartościowe produkty polecane przez GSH Polska, po cenie najnizszej z możliwych jak również możesz sam budować swoją siec konsultantów i korzystać z premii wypracowanych z obrotu towarowego swojej grupy. Jeśli cię to interesuje, zadzwoń pod numer 791 767 840.

Będąc konsultantem GSH Polska otrzymujesz swoją włąsną strone internetową, na której kupujesz produkty i na której rejestrować się mogą kolejni konsultanci opraz na której twoi klienci mogą kupować immunocal i produkty GSH Polska.