baner .poland
.usa
.flag
.italy
.russia

Znajdziecie tutaj wszelkie publikacje jakie udało nam się zdobyc - te dobre i te złe. Dodatkowo, materiały wideo można
obejrzeć w dziale HISTORIA
(http://lekarstwonaraka.com.pl/Historia-Filmy.html)

Metoda dr Ashkara, na niektórych onkologów działa jak czerwona płachta na byka!

Wszyscy są mocni w gębie ale tylko pod nieobecność dr Ashkara. Jak dotychczas, żaden z tych najgłośniej krzyczących nie odważył się spotkać z dr Ashkarem, nawet pomimo oficjalnego zaproszenia na publiczną debatę w Opolu, 6 października 2010 roku.

Wtórują im dzielnie niektórzy dziennikarze i reporterzy, którzy bardzo często działając metodą "zza węgła", sprytnie manipulują opinią publiczną, używając na przemian straszącej i ośmieszającej retoryki.

Unikając bezpośredniej dyskusji z samym twórcą metody NIA, stają się najgorszymi tchórzami w oczach setek ludzi którym metoda NIA już pomogła i niegodziwcami, odbierającymi niejednokrotnie ostatnią nadzieję ludziom chorym na raka, chcącym zastosować tą metodę.

Dr Ashkar jest gotów rozmawiać na temat leczenia raka z najlepszym specjalistą onkologii w Polsce, pod warunkiem, że taka dyskusja odbędzie się publicznie i będzie transmitowana na żywo w radio lub telewizji. Gotów jest specjalnie przylecieć w tym celu do Polski, aczkolwiek ma tylko 900 dolarów emerytury miesięcznie.

Wykłady dr Ashkara, kursy i prezentacje metody NIA w Polsce są prowadzone przez niego bezpłatnie. Sama metoda NIA jest również bezpłatna. Pewnie dlatego tak mocno "dolega" medycynie akademickiej, która już dawno stała się biznesem i raczej nie ma nic wspólnego z uzdrawianiem chorego człowieka.


“Federalny Sąd związkowy orzekł, że... praktykowana przez większość lekarzy oraz szpitali terapia, nie ma naukowych podstaw, ponieważ przyczyny tej choroby (uwaga tłumacza: choroba nowotworowa) w dalszym ciągu są nieznane, co nieuchronnie prowadzi do konkluzji, że każdy rodzaj terapii choroby nowotworowej ma charakter eksperymentalny i jest  pozbawiony wszelkiej medycznej słuszności..”
(fragment wyroku z dnia 2 grudnia 1981 roku IV a ZR  206/80 VersR 1982, 285 pod III 4
- kliknij na ten LINK